AJ-animals s.r.o     

KONTAKTY

AJ-animals s.r.o
sídlo: U hodin 5, Praha 10 107 00
výdejní místo: U hodin 5, Praha - Dubeč
tel: +420 728 493 043
nikuv.svet(a)seznam.cz

nikuv-svet.cz

navštivte nás na FB,

 

 

 


 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3dítě a pesJak naučit Vaše dítko, aby ho Váš pes vnímal... arr3výcvikové setynové zboží, výcvikové sety... arr3Jarní svod 2014Jarní svod mladých psů loveckých plemen,  se koná  v neděli 6 dubna  2014 v 8:00 hodin  v Horních... arr3zkoušky vlohVšichni na Praze-východ , na Praze 5,6 a jinde úspěšně absolvovali ZV v I.CENĚ gratulujeme... arr3prodloužený výcvikový víkendPodrobnosti najdete v menu letošní termín je 29.8.-31.8.2014 přihlášky zašlu... arr3Nové zbožíNové zboží na e-shopu... arr3výcvikový víkendFotky z výcvikového víkendu Cheznovice září 2013 naleznete... arr3fotosoutěžHlasujeme do konce září...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 245,00 Kč (10,21 EUR)
naše cena 260,00 Kč (10,83 EUR)
naše cena 900,00 Kč (37,50 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 580,00 Kč (24,17 EUR)
naše cena 190,00 Kč (7,92 EUR)

Informace pro Vás / reklamace a dodávka

REKLAMACE DODÁNÍ ZBOŽÍ

Pokud budou v objednávce nějaké nesrovnalosti, je nutno nahlásit je naší firmě a to jakoukoliv formou nejpozději do 24 hodin po obdržení zásilky. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

 • Zákazník hradí celkovou účtovanou částku  hotově na dobírku při převzetí  zboží České poště.
 • Převodem na účet, na základě závazné objednávky a po připsání částky na účet je mu zboží odesláno s  vyúčtovanou fakturou. Možnost upřesnění telefonicky. Možnost upřesnění telefonicky. Při obdržení potvrzovacího emailu bude zákazníkovi zároveň sděleno i číslo účtu a banka,kam platbu uskuteční.
 • Hotově při převzetí zboží.


 • DODACÍ PODMÍNKY A LHŮTY

  Zboží expedujeme dle skladových možností . V případě, že objednané zboží nebude skladem nebo je nebude možné expedovat do 7 pracovních dnů, oznámíme  předpokládaný termín dodání nebo nabídneme jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádáme odsouhlasení kupujícího.

  ....u nálepek dodací doba 20dní ,než stabilizujeme zásoby  REKLAMAČNÍ ŘÁD

  Reklamaci může zákazník uplatnit přímo u provozovatele Nikův svět. Zjevné vady zboží oznamuje zákazník ihned, nejpozději pak do 3 dnů ode dne dodání zboží. Skryté vady zboží zákazník reklamuje do 30 dnů ode dne dodání zboží. Po uznání reklamace bude zákazníkovi zboží vyměněno nebo vrácena uhrazená kupní cena. Zboží musí být vráceno v původním obalu.

   

  REKLAMACE, VÝMĚNA ZBOŽÍ

  Zboží lze reklamovat dle podmínek obchodního zákoníku do 2 let, není-li na výrobku uvedeno jinak.

  Přijímáme zboží nepoškozené, kompletní, v originálním obalu, včetně faktury s číslem objednávky. Dále poštou, zaslané doporučeně. Zboží zaslané na dobírku nebude převzato.

  Oznámení reklamace  zboží je možné  e-mailem nebo telefonicky.

  Výměna a vrácení zboží do 14-ti dnů bez uvedení důvodu-je možné stejným způsobem jako u reklamace.
  V souladu se zákonem č.367/2000 máte jako zákazním právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba (nikoliv na IČO) a pouze v případě, kdy zákazník není přítomen při převzetí zboží (tedy balíky, dobírky). V ostatních případech dle zákona tento nárok zaniká! K odstoupení od kupní  smlouvy  je nutný originální doklad o koupi. V případě, že jednáním zákazníka vznikne prodávajícímu škoda ve smyslu paragrafu 55 odst.1, je kupující povinen tuto škodu uhradit (zejména neúplný obsah, poškozený obsah atp)

  Reklamace jsou vyřizovány ve lhůtě do 30-ti dnů dle obchodního zákona.